суботу, 10 листопада 2018 р.

Турнір з футзалу

На спортивному майданчику зі штучним покриттям Білокуракинської ЗОШ №2 проходив турнір з футзалу серед школярів 6-9 класів. Перед початком змагань виступив головний спеціаліст з питань молоді та спорту РДА М.Я.Пономаренко, який привітав учасників та побажав перемог. У змаганнях взяли участь 10 команд шкіл району: ДЮСШ, Білокуракинської ЗОШ №2, Нещеретівської ЗОШ, Просторівської ЗОШ, Павлівської ЗОШ, Дем’янівської ЗОШ, Лизинської ЗОШ, Шапарівської ЗОШ, Солідарненської ЗОШ та жіноча команда «Кобра».
Серед ЗОШ І-ІІІ ступенів перше місце зайняли спортсмени ДЮСШ (тренер Олександр Шестак), друге місце - Нещеретівської ЗОШ (тренер Олександр Мартиненко), третє місце - Білокуракинської ЗОШ №2 (тренер Олександр Зеленський).
Серед ЗОШ І-ІІ ступенів перше місце зайняли спортсмени Дем'янівської ЗОШ (тренер Юрій Марченко), друге місце - Лизинської ЗОШ (тренер Віталій Хмеленко), третє місце - Шапарівської ЗОШ (тренер Олег Марченко).
Кращими спортсменами турніру стали: Ілля Коваленко (команда ДЮСШ) та Данило Радченко (Дем’янівська ЗОШ). Переможці та призери були нагороджені кубками та грамотами райдержадміністрації.